Yerden ısıtma sistemi ile yeterince ısınabilir miyim?

Yerden ısıtma sistemi ile yeterince ısınabilir miyim?

Yerden ısıtma sistemlerinin en önemli faydası enerji dolayısı ile para tasarrfudur Yerden ısıtma sistemlerinde düşük sıcaklıkta maksimum sıcaklığı yakalamak radyatöre göre çok daha kolaydır.
Yine Yerden ısıtmanın artı yönlerinden biride kullanım alanında yer kaplamamasıdır, pencere ve duvar kenarlarınızı istediniz gibi kullanmanızı sağlar.Duvalarnıza kağıt uygulaması, radyatör önünü engelleyecek eşyaları çekmek gibi zorluklardan kurtulursunuz. Yerden ısıtma sistemleri ısıyı eşit dağıttığı için evinizin her noktasında aynı sıcaklığın keyfini çıkarabilirsiniz. Eşit dağılan ısı havanın kurumasını azaltır konforlu dengeli sıcaklık sağlar hava kalitesi oldukça yüksektir.Radyatör kirlenir temizlik ve bakım gerektirir. yerden ısıtma sistemi temizlik ve bakım istemez.Yerden ısıtma sistemleri maksimum 55°C derece çalışırken radyatör 90 °C ye kadar çalışır enerji verimliliği açısından kullanıcı dostudur.

Bu İçeriği Paylaş

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Teç Enerji sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.